Władze

Rada Nadzorcza

Bartłomiej Węglewski

Przewodniczący Rady Nadzorczej

Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego na kierunku filologia. Ukończył studia podyplomowe w zakresie rachunkowości jak również zarządzania finansami przedsiębiorstw. Posiada uprawnienia dla osób prowadzących usługowo księgi rachunkowe, poświadczone przez Ministra Finansów. W latach 1999-2005 pełnił funkcję podinspektora a następnie inspektora W Wydziale Finansowym w Urzędzie Miasta Sopot. Równolegle w latach 1999-2000 był zatrudniony na stanowisku głównego księgowego w Fabory Poland Sp. z o.o. Od 2001 r. przez ponad 14 lat wspólnik w Biurze Rachunkowym Maximus. Obecnie pełni funkcję dyrektora finansowego w Venska sp. z o.o. oraz Czarny Tulipan Konrad Węglewski. Członek Zarządu w EDULED sp. z o.o., Czarny Bez sp. z o.o., Rosiczka sp. z o.o. oraz Rady Nadzorczej Golab S.A.

Halina Kleba

Członkini Rady Nadzorczej

Halina Kleba prowadzi działalność gospodarczą od 2002 r. Jest wspólnikiem w Admirał S.C. Pełni również funkcję Członka Rady Nadzorczej ADMIRAL BOATS S.A., notowanej na rynku NewConnect.

Bożena Stromska

Członkini Rady Nadzorczej

Sławomir Ryczkowski

Członek Rady Nadzorczej

Absolwent PSE w Łodzi. Od 1984 r. właściciel firmy zajmującej się produkcją i dystrybucją artykułów spożywczych. Od 1989 r. właściciel firmy Pifio s.j. Od 1999 r. założyciel i współwłaściciel Pifo-eko strefa sp. z o.o. (do 2011 r.) 
W latach 1999-2011 Prezes Zarządu Pifo-eko strefa Sp. z o.o. Od 2011 r. Prezes firmy Chips End Snacks.

Sławomir Polański

Członek Rady Nadzorczej

Magister prawa i politologii, absolwent Wydziału Prawa i Administracji oraz Wydziału Nauk Społecznych na Uniwersytecie Gdańskim. W dotychczasowej karierze zawodowej pełnił funkcję Prezesa Zarządu Fundacji Parlamentu Studentów Rzeczypospolitej Polskiej oraz Asystenta w Katedrze Prawa Konstytucyjnego i Instytucji Politycznych na Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego. Obecnie jest Kanclerzem Akademii Morskiej w Gdyni oraz Przewodniczącym Rady Nadzorczej spółki ADMIRAL BOATS.

Andrzej Bartoszewicz

Członek Rady Nadzorczej

Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego na Wydziale Zarządzania, ukończył studia podyplomowe z zakresu bankowości i finansów. Od 1992 do 2006 r. był dyrektorem oddziału i dyrektorem centrum klientów korporacyjnych w Banku Pekao S.A. W latach 2006- 2007 był doradcą Zarządu Drutex S.A. Od 2006 do 2008 r. był Członkiem Zarządu Stocznia Gdynia S.A., 2008 do 2009 r. był Członkiem Zarządu i Dyrektorem Finansowym w Epigon S.A. Od 2010 do lutego 2016 r. był Prezesem Spółki Admiral Boats S.A.

Krzysztof Kochanowski

Członek Rady Nadzorczej

Absolwent na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego na kierunku prawo, Radca Prawny. Od 1997 r. związany z Kancelarią Radców Prawnych Misiewicz, Mosek i Partnerzy w Gdańsku (dawnej Biuro Prawników Lexim), w której od 2002 r. jest partnerem, w 2012 r. został powołany na funkcję Członka Zarządu. Wspólnik w spółkach Wzgórze Raduni, Gallina oraz BL Inwestycje. Obecnie pełni funkcję Członka Zarządu w Marpol sp. z o.o. oraz Członka Rady Nadzorczej w GZ S.A., Gdańska Infrastruktura Społeczna sp. z o.o. oraz Nowe sp. z o.o.

Zarząd

Wiesław Kleba Prezes Zarządu